Zima 2019

Kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE to Innovate!

cirtoinno_logo2

8 kwietnia (godz. 13:00 – 15:00) - Jak i dlaczego rezygnować z plastiku? Kolejny sposób na budowanie zielonej marki firmy.

Najbliższe spotkanie z cyklu CIRCLE to INNOVATE będzie poświęcone mikroplastikom, jako kolejnemu obszarowi, o który może zadbać firma, aby dbać o środowisko. Celem spotkań w ramach projektu CIRTOINNO jest przedstawienie idei Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ) i prezentacja konkretnych rozwiązań zgodnych z tą zasadą. Zapraszamy do spojrzenia w przyszłość – bezpieczną dla środowiska, zgodną z najnowszymi trendami biznesowymi.

Na spotkaniu omówione zostaną możliwości redukcji plastiku w firmie jako kolejnego rozwiązania zgodnego z GOZ pozwalającego na wzmocnienie marki firmy. Spotkanie pozwoli też na przygotowanie się na nowe regulacje UE dot. zakazu wykorzystywania plastikowych przedmiotów jednorazowego użytku.

Więcej informacji, rejestracja - tutaj.

Więcej o projekcie na cirtoinno.eu. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.