Lato 2019

Interreg changes the Baltic Sea Region. Stories that inspire

$image_alt

Wpływ programów Interreg na dotychczasowy rozwój obszaru Morza Bałtyckiego oraz perspektywy na przyszłość to temat konferencji, która odbyła się w dniach 23-24 maja 2016r. w Gdańskim ECS

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach polskiego przewodnictwa w Radzie Państw Morza Bałtyckiego przy współpracy Ministerstwa Rozwoju, Wspólnych Sekretariatów Interreg Region Morza Bałtyckiego, Południowy Bałtyk, Centralny Bałtyk, a także wsparciu regionu Pomorskiego.

Główną inspiracją dla spotkania były dotychczasowe osiągnięcia państw bałtyckich we wdrażaniu programów Interreg oraz promocja i zachęcenia nowych beneficjentów do korzystania z istniejących na rynku mechanizmów finansowania projektów. Dodatkowym atutem spotkania była możliwość wymiany doświadczeń oraz kontaktów pomiędzy uczestnikami. 

Poniżej znajdziecie Państwo relacje z konferencji oraz materiały ze spotkania:

Konferencja w mediach

Prezentacje z konferencji

 

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.