Zima 2019

Instytut Szewdzki ogłasza nowe nabory projektów w Regionie Morza Bałtyckiego

SwedishInstitue_logo

Instytut Szwedzki dąży do wzmocnienia stosunków Szwecji i rozwoju współpracy z krajami basenu Morza Bałtyckiego i krajami Partnerstwa Wschodniego.

Instytut Szwedzki zapewnia finansowanie projektów dotyczacych współpracy w regionie Morza Bałtyckiego. Do udziału w programie zaproszone zostały podmioty z Polski, Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Danii, Estonii, Finlandii, Gruzji, Niemiec, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Federacji Rosyjskiej, Szwecji i Ukrainy. Zainteresowane udziałem instytucje z Polski, aby móc ubiegać się o dofinansowanie, powinny występować w partnerstwie, w którym wiodącą rolę pełni instytucja szwedzka.

Jesienią zostaną ogłoszone nowe nabory do dwóch instrumentów finansowania:

- wsparcie finansowe na przygotowanie projektów (seed funding), które wpisują się w cele Strategii Unii Europejskiej dla regionu Morza Bałtyckiego oraz

- finansowanie udziału krajów trzecich w regionie Morza Bałtyckiego.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.