Zima 2019

Spotkanie: Europejska Współpraca Terytorialna i Inteligentene Specjalizacje

$image_alt

5 lutego 2016r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego odbyło się spotkanie poświęcone projektom inteligentnych specjalizacji, które mogłyby być dofinansowane w programach Interreg

Podczas pierwszej części spotkania zaprezentowano ogólny charakter czterech Programów Interreg w latach 2014-2020 (Południowy Bałtyk, Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa oraz Europa), zasady kwalifikowalności w nich obowiązujące oraz terminarz drugiej odsłony naborów.

Druga część spotkania była podzielone na dwa bloki tematyczne (innowacje i energetyka), które odpowiadały zgłoszonym projektom inteligentych specjalizacji. W obu częściach zostały zaprezentowane przykładowego działania projektowe, które mogą być realizowane w ramach określonego celu szczegółowego.

Prezentacje do pobrania:

1. Charakterystyka Programów EWT - Ludwik Szakiel

2. Blok - Innowacje

3. Blok - Energetyka

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.