Lato 2019

Ekonomia cyrkularna w branży turystycznej - warsztaty!

Projekt CIRTOINNO
Projekt CIRTOINNO

Projekt CIRTOINNO (Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020) zaprasza małe i średnie firmy z branży turystycznej (hotele, ośrodki SPA, obiekty gastronomiczne) z województwa pomorskiego na cykl bezpłatnych warsztatów dot. gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ) inaczej gospodarki cyrkularnej (circular economy)

 

Celem warsztatów jest  testowanie metod prowadzących do realnych rozwiązań  gospodarki obiegu zamkniętego. Korzyści dla przedsiębiorstw, wynikające z GOZ to m.in.: oszczędności z tytułu recyklingu i ograniczenia konsumpcji, budowa marki firmy jako nowoczesnej i przyjaznej środowisku, możliwość pozyskania nowych klientów, szczególnie z krajów Skandynawskich oraz podniesienie konkurencyjności.

Warsztaty testujące dostarczą wiedzy teoretycznej i praktycznej nt. zasad wdrażania gospodarki cyrkularnej wewnątrz firmy, korzystnych zmian we współpracy z otoczeniem przedsiębiorstwa jak i osiągania wymiernych korzyści ekonomicznych.

 

Rekrutacja trwa od 1 lutego do 16 lutego 2018 r.

Wsztystkie informacje i link do rejestracji na warsztaty znajdziecie Państwo: TUTAJ


 

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.