Jesień 2019

Ankieta w ramach programu Polska-Rosja

PL_RU

Ankieta dotyczy organizacji naboru wniosków w Programie Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

W imieniu Instytucji Zarządzającej Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 oraz Wspólnego Sekretariatu Technicznego zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety pt. „Call for proposals in the Poland-Russia CBC Programme 2014-2020".

Badanie ma na celu poznanie Państwa opinii nt. przeprowadzonego pierwszego naboru wniosków w ww. Programie. Ankieta skierowana jest do wnioskodawców Programu oraz osób uczestniczących w przeprowadzonych przez WST szkoleniach.

Prosimy o wypełnienie ankiety w terminie do 26 września 2018 r. Przekazane przez Państwa opinie posłużą lepszej organizacji naboru wniosków w przyszłości.

Ankieta jest całkowicie dobrowolna i anonimowa. Wypełnienie niniejszego kwestionariusza ankiety jest rozumiane jako wyrażenie Państwa zgody na udział w badaniu.

Link do ankiety: http://ebadania.pl/9d5dd925ef5302e2.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas!

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.