Zima 2019

"Working for a greener Europe"

baner_greener_europe

Chcesz poznać projekty zrealizowane w ramach programów Interreg? Koniecznie zapoznaj się z publikacją "Working for a greener Europe"!

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją "Working for a greener Europe", aby dowiedzieć się więcej na temat udanych projektów zrealizowanych w ramach programów Interreg, które łączą europejskie regiony i miasta w celu sprostania wspólnym wyzwaniom i wykorzystania szans, aby Europa była bardziej ekologiczna.

Ponadnarodowe partnerstwa w ramach projektów Interreg w całej Europie współpracują ze sobą w celu poprawy jakości wody i powietrza, lepszej ochrony przyrody oraz promowania recyklingu i gospodarki odpadami. 

Publikacja "Working for a greener Europe" zawiera projekty finansowane przez międzynarodowe programy współpracy Interreg. Zawiera ona niewielką próbkę wielu finansowanych projektów, które pomagają wprowadzić w życie europejskie przepisy i politykę w zakresie ochrony środowiska. Pracując w ramach partnerstw transnarodowych, rozwijają one i testują skuteczne sposoby ochrony i zarządzania ekosystemami,  gospodarkę o obiegu zamkniętym, zrównoważoną turystykę i transport ekologiczny oraz lepiej radzą sobie z zagrożeniami związanymi ze zmianami klimatycznymi.

 

 

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.