Aktualne wydarzenia

Regionalne seminarium informacyjne EWT - 19.10.2017 r. w Gdańsku

Fot. ©Depositphotos/kasto

Zapraszamy Państwa do udziału w Regionalnym seminarium informacyjnym programów Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa/Europejskiej Współpracy Terytorialnej. Spotkanie ma przygotować pomorskie instytucje do zbliżających się naborów w programach: Południowy Bałtyk, Polska-Rosja, Region Morza Bałtyckiego oraz Europa Środkowa.

W związku z planowanymi na przełom 2017 i 2018 roku kolejnymi naborami do programów Interreg 2014-2020 (Południowy Bałtyk, Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa) oraz pierwszym konkursem na projekty w Programie Polska-Rosja 2014-2020 odbędzie się regionalne seminarium informacyjne w Gdańsku. Spotkanie odbędzie się w dniu 19 października br. o godz. 11:00 w Sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, przy  ul. Okopowej 21/27, w Gdańsku.

Podczas seminarium zostaną zaprezentowane osie tematyczne, zasady naborów oraz harmonogram prac w poszczególnych programach. W spotkaniu mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani, w szczególności przedstawiciele samorządów terytorialnych, partnerów społeczno-gospodarczych, organizacji pozarządowych oraz środowisk akademickich.

Zaproszenie na seminarium

Agenda (aktualizacja)

Link do rejestracji

view szablon artykułu

Wydarzenia archiwalne

Regionalne spotkanie informacyjne na temat procesu aplikowania (20.10.2014r.)

$image_alt

Spotkanie informacyjne na temat procesu aplikowania o środki w programach INTERREG Region Morza Bałtyckiego 2014-2020 oraz INTERREG Europa Środkowa 2014-2020. Dokumentacja, agenda, materiały, zdjęcia.

Regionalne spotkanie informacyjne na temat procesu aplikowania (20.10.2014r.)

W dniu 20 października 2014r. w Sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego odbyło się spotkanie informacyjne na temat procesu aplikowania o środki w programach INTERREG Region Morza Bałtyckiego 2014-2020 oraz INTERREG Europa Środkowa 2014-2020.
 
Celem spotkania było zaprezentowanie procedury aplikowania o środki w ramach programów transnarodowych w związku z planowanymi na pierwszy kwartał 2015 roku naborami wniosków aplikacyjnych.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele samorządów terytorialnych, partnerów społeczno-gospodarczych, organizacji pozarządowych, środowisk akademickich, prywatnych przedsiębiorstw, itp.

Dla tych z Państwa, którzy nie mieli możliwości uczestnictwa w spotkaniu lub chcieliby skorzystać z informacji zawartych w panelu, załączamy materiał pomocniczy.

view szablon artykułu