Aktualne wydarzenia

Regionalne seminarium informacyjne EWT - 19.10.2017 r. w Gdańsku

Fot. ©Depositphotos/kasto

Zapraszamy Państwa do udziału w Regionalnym seminarium informacyjnym programów Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa/Europejskiej Współpracy Terytorialnej. Spotkanie ma przygotować pomorskie instytucje do zbliżających się naborów w programach: Południowy Bałtyk, Polska-Rosja, Region Morza Bałtyckiego oraz Europa Środkowa.

W związku z planowanymi na przełom 2017 i 2018 roku kolejnymi naborami do programów Interreg 2014-2020 (Południowy Bałtyk, Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa) oraz pierwszym konkursem na projekty w Programie Polska-Rosja 2014-2020 odbędzie się regionalne seminarium informacyjne w Gdańsku. Spotkanie odbędzie się w dniu 19 października br. o godz. 11:00 w Sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, przy  ul. Okopowej 21/27, w Gdańsku.

Podczas seminarium zostaną zaprezentowane osie tematyczne, zasady naborów oraz harmonogram prac w poszczególnych programach. W spotkaniu mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani, w szczególności przedstawiciele samorządów terytorialnych, partnerów społeczno-gospodarczych, organizacji pozarządowych oraz środowisk akademickich.

Zaproszenie na seminarium

Agenda (aktualizacja)

Link do rejestracji

view szablon artykułu

Wydarzenia archiwalne

Konsultacje publiczne Programu INTERREG Południowy Bałtyk 2014-2020 (02.07.2014r.)

$image_alt
Marta Bocianowska

Regionalna konferencja konsultacyjna dla Południowego Bałtyku. Materiały, dokumenty, zdjęcia do pobrania.

Konsultacje publiczne Programu INTERREG Południowy Bałtyk 2014-2020 (02.07.2014r.)

2 lipca 2014 roku w Sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku odbyła się regionalna konferencja konsultacyjna projektu Programu INTERREG Południowy Bałtyk 2014-2020 oraz Prognozy oddziaływania na środowisko projektu programu.

W konferencji udział wzięli m.in.: przedstawiciel Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie, pełniącego rolę Instytucji Zarządzającej dla Programu INTERREG Południowy Bałtyk 2014-2020, przedstawiciel Wspólnego Sekretariatu Technicznego programu z Gdańska oraz przedstawiciele wykonawcy Prognozy oddziaływania na środowisko projektu programu.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami multimedialnymi, które zostały przedstawione podczas spotkania.

view szablon artykułu