Aktualności

Wybrano projekty w Południowym Bałtyku

Na spotkaniu (16 i 17 maja br. w Binz, Niemcy) Komitet Monitorujący Program Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 wybrał projekty do realizacji. W ramach 3. naboru zostało zatwierdzonych 12 projektów.

Propozycje projektowe do Interreg Europa

W związku z trwającym do 30 czerwca br. trzecim naborem wniosków, do Krajowego Punktu Kontaktowego w Katowicach spływają propozycje projektowe z całej Europy. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem pomysłów na projekt do Programu Interreg Europa 2014-2020.

Materiały z regionalnych spotkań Interreg

Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędami Marszałkowskimi: Województwa Podlaskiego oraz Województwa Świętokrzyskiego, zorganizowało dwa spotkania informacyjne Programów Interreg 2014-2020 (Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa oraz Europa). Pierwsze z nich odbyło się w Białymstoku (27 kwietnia br.), a drugie w Chęcinach (9 maja br.).

EWT Pomorskie


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.