Aktualności

Wsparcie w Interreg Europa

Program Interreg Europa 2014-2020 oferuje bezpłatne Platformy Learningowe w 4 obszarach tematycznych. Jednocześnie zachęcamy do udziału w wydarzeniach Europejskiego Tygodnia Miast i Regionów w Brukseli, które organizuje sekretariat programu Interreg Europa.

QUIZ i nowe Q&A w Polska-Rosja

Z okazji Dnia Europejskiej Współpracy (21 września br.) Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 przygotował quiz wiedzy o Programie Polska-Rosja 2014-2020 oraz Unii Europejskiej. Jednocześnie możecie Państwo zapoznać się z czwartą pulą "Pytań i odpowiedzi" przygotowaną przez sekretariat programu w Olsztynie.

Otwarcie III naboru w Europie Środkowej

III nabór do Programu Interreg Europa Środkowa 2014-2020 rozpocznie się 21 września br. Do 25 stycznia 2018 r. będzie można aplikować w ramach prawie wszystkich obszarów tematycznych programu. Wydarzeniem otwierającym 3. nabór, a jednocześnie podsumowywującym 20-lecie współpracy w regionie, będzie konferencja w Berlinie (21-22.09.2017 r.). Zapraszamy do oglądania transmisji online z konferencji.

EWT Pomorskie


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.