Aktualności

Nabór do sekretariatu w Południowym Bałtyku

Sekretariat Techniczny Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 (którego siedziba zlokalizowana jest w Gdańsku) poszukuje kandydata na stanowisko Information and Communication Officer.

III nabór w RMB i seminarium informacyjne w Warszawie

Trzeci nabór do projektów regularnych (oś priorytetowa 1-3) w Programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020 został otwarty 5 października 2017 r. i potrwa do 9 kwietnia 2018 r. Instytucje zainteresowane aplikowaniem zachęcamy do udziału w seminarium informacyjnym, które odbędzie się 30 listopada br. w Warszawie. Podczas spotkania będzie można skonsultować swój pomysł projektowy z pracownikami sekretariatu.

Dzień Informacyjny Urbact

W związku z otwartym naborem Sieci Transferu Urbact (do 10 stycznia 2018 r.), Krajowy Punkt Urbact zachęca do udziału w dniu informacyjnym. Mają Państwo do wyboru kilka ustalonych spotkań informacyjnych (m.in. w Warszawie czy Poznaniu), w zależności od Państwa możliwości.

EWT Pomorskie


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.