Aktualności

Rejestracja na seminarium informacyjno-szkoleniowe Europa Środkowa

25 sierpnia powinna zostać otwarta rejestracja na seminarium informacyjno-szkoleniowe organizowane przez Ministerstwo Rozwoju. Spotkanie będzie dotyczyło Programu Interreg Europa Środkowa 2014-2020. Seminarium ma przygotować polskie instytucje do trzeciego naboru wniosków w programie Europa Środkowa, który będzie trwał od 21 września 2017 r. do 25 stycznia 2017 r.

Pytania uzupełniające do Polska-Rosja

Mając na uwadze zbliżający się nabór wniosków do Programu Polska-Rosja 2014-2020, Wspólny Sekretariat Techniczny przygotował pakiet pytań i odpowiedzi (Q&A), który pomoże lepiej zrozumieć Państwu zapisy podręcznika dla beneficjenta. Pakiet będzie aktualizowany o nowe pytania i odpowiedzi.

Rekrutacja w Programie Polska-Rosja

Centrum Projektów Europejskich ogłosiło nabór na stanowisko Menedżera Finansowego we Wspólnym Sekretariace Technicznym Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

EWT Pomorskie


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.