3. nabór w Interreg Europa - dodatkowe informacje

Zachęcamy Państwa, a zwłaszcza instytucje, które są zainteresowane aplikowaniem w ramach trwającego naboru do Programu Interreg Europa 2014-2020, do zapoznania się z następującymi wskazówkami: informacja dla partnerów dotycząca listu poparcia oraz pomoc dla polskich partnerów w zakresie budżetu.

Spotkanie Polska-Rosja w Gdańsku - materiały do pobrania

22 czerwca br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku odbyło się Seminarium informacyjne Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020. Podczas spotkania zaprezentowano możliwości dofinansowania projektów w czterech obszarach tematycznych: Dziedzictwo, Środowisko, Dostępność oraz Granice. W wspotkaniu wziął udział przedstawiciel sekratariatu programu w Olsztynie.

Polsko-rosyjskie Forum Poszukiwania Partnerów w Olsztynie

We wtorek 13 czerwca 2017 roku w Olsztynie odbyło się Forum Poszukiwania Partnerów Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja. Wydarzenie skierowane do polskich i rosyjskich instytucji o charakterze publicznym miało na celu przybliżenie zasad programu oraz umożliwienie nawiązania współpracy przedstawicielom placówek z obu krajów.


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.