Sierpień 2017

Rejestracja na seminarium informacyjno-szkoleniowe Europa Środkowa

25 sierpnia powinna zostać otwarta rejestracja na seminarium informacyjno-szkoleniowe organizowane przez Ministerstwo Rozwoju. Spotkanie będzie dotyczyło Programu Interreg Europa Środkowa 2014-2020. Seminarium ma przygotować polskie instytucje do trzeciego naboru wniosków w programie Europa Środkowa, który będzie trwał od 21 września 2017 r. do 25 stycznia 2017 r.

Pytania uzupełniające do Polska-Rosja

Mając na uwadze zbliżający się nabór wniosków do Programu Polska-Rosja 2014-2020, Wspólny Sekretariat Techniczny przygotował pakiet pytań i odpowiedzi (Q&A), który pomoże lepiej zrozumieć Państwu zapisy podręcznika dla beneficjenta. Pakiet będzie aktualizowany o nowe pytania i odpowiedzi.

Rekrutacja w Programie Polska-Rosja

Centrum Projektów Europejskich ogłosiło nabór na stanowisko Menedżera Finansowego we Wspólnym Sekretariace Technicznym Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

Poszukiwany kierownik sekretariatu w Południowym Bałtyku

Centrum Projektów Europejskich ogłosiło nabór na stanowisko Kierownika Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020, którego siedziba jest zlokalizowania w Gdańsku.

Nabory w Regionie Morza Bałtyckiego i Europie Środkowej - szkolenia

Na III i IV kwartał br. planowane jest otwarcie trzeciego naboru w Programach Interreg 2014-2020: Europa Środkowa i Region Morza Bałtyckiego. W związku z tym, Ministerstwo Rozwoju organizuje seminaria informacyjne dla potencjalnych wnioskodawców.

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.