Styczeń 2017

Trzeci nabór w Interreg Europa już marcu

Fot. ©Depositphotos/alphaspirit

Najbliższy nabór w Programie Interreg Europa 2014-2020 będzie otwarty między 1 marca a 30 czerwca 2017 r. Już teraz zachęcamy do pracy nad aplikacją projektową.

Komitet Monitorujący Program Interreg Europa 2014-2020 podczas ostatniego spotkania zdecydował o terminarzu III naboru w programie. Wnioski aplikacyjne można składać od 1 marca do 30 czerwca 2017 r.

Podręcznik beneficjenta po ostatnich zmianach (z grudnia 2016 r.) jest dostępny na stronie. Resztę pakietu aplikacyjnego można pobrać tutaj.

Potencjalni aplikanci mogą skorzystać z narzędzia do samooceny, który analizuje wpisywanie się idei projektowej w Program Interreg Europa 2014-2020.

Już teraz zapraszamy do skorzystania z możliwości wstawienia propozycji projektowej na platformę, która ułatwi Państwu znalezienie partnerów do projektu.

Informacje o wynikach poprzednich dwóch naborów możecie Państwo znaleźć tutaj.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się na newsletter, masz możliwość zrobić to bezpośrednio z naszej strony internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać cotygodniową dawkę najważniejszych informacji o działalności EWT oraz inne informacje z regionu.