Styczeń 2017

Spotkanie po pierwszym etapie

$image_alt

Spotkanie informacyjne dla pomorskich partnerów w projektach 2. etapu w drugim naborze Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020, odbyło się 26 października br. w Olivia Business Centre.

W ostatnią środę października br. odbyło się cykliczne spotkanie z pomorskimi instytucjami, które są partnerami w projektach zatwierdzonych do następnego etapu naboru. Te spotkanie dotyczyło II naboru w Programie Region Morza Bałtyckiego (RMB) 2014-2020. Podczas spotkania podsumowano 1. etap naboru oraz wskazano niezbędne kroki do podjęcia podczas 2. etapu.

13 i 14 września br. Komitet Monitorujący zatwierdził 75 koncepcji projektowych, które zostały zaproszone do złożenia pełnej aplikacji projektowej w 2. etapie naboru. W tym gronie jest 27 projektów, w których jest 46 pomorskich partnerów, a dwa projekty są liderowane przez pomorskie instytucje.

Pełne aplikacje projektowe muszą być złożone do 17 stycznia 2017 r., a wyboru projektów do realizacji dokona Komitet Monitorujący na spotkaniu w maju 2017 r.

Prezentacje ze spotkania:

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się na newsletter, masz możliwość zrobić to bezpośrednio z naszej strony internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać cotygodniową dawkę najważniejszych informacji o działalności EWT oraz inne informacje z regionu.