Grudzień 2016

view szablon artykułu

Regionalne seminaria informacyjne programów Interreg

$Image.Atrybut_alt.getData()

16 i 17 listopada br. odbędą się dwa spotkania informacyjne Programów Interreg 2014-2020: Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa oraz Europa. Seminaria będą miały miejsce w Opolu i Zielonej Górze.

Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędami Marszałkowskimi Województwa Lubuskiego oraz Województwa Opolskiego organizuje "Spotkania informacyjne na temat programów współpracy transnarodowej i międzyregionalnej z udziałem Polski".

Spotkanie w Opolu odbędzie się 16 listopada br. w sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego, przy ul. Piastowskiej 14.

Agenda spotkania (Opole)

Rejestracja (Opole)

Spotkanie w Zielonej Górze odbędzie się 17 listopada br. w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego, przy ul. Podgórnej 7.

Agenda spotkania (Zielona Góra)

Rejestracja (Zielona Góra)

Do udziału w bezpłatnym spotkaniu władze regionalne Lubuskiego i Opolszczyzny serdecznie zapraszają instytucje z innych województw (JST wszystkich szczebli, uczelnie, w tym prywatne, agencje rozwoju, klastry, organizacje pozarządowe, fundacje, podmioty prywatne oraz innych zainteresowanych).


EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się na newsletter, masz możliwość zrobić to bezpośrednio z naszej strony internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać cotygodniową dawkę najważniejszych informacji o działalności EWT oraz inne informacje z regionu.