Grudzień 2016

view szablon artykułu

Konsultacje indywidualne w Południowym Bałtyku

$Image.Atrybut_alt.getData()

Można rejestrować się na konsultacje indywidualne, które będą przeprowadzone od 26 października do 25 listopada br. w 8 miastach Południowego Bałtyku.

Instytucje zainteresowane aplikowaniem do 3. naboru (2 listopad - 16 grudzień 2016 r.) w Programie Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020, zachęcamy do skorzystania z możliwości konsultacji indywidualnych składanego projektu. Konsultacje są organizowane przez sekretariat techniczny programu, który znajduje się w Gdańsku.

Konsultacje odbędą się w sześciu miastach (Gdańsk, Elbląg, Szczecin, Kłajpeda, Rønne, Greifswald, Sorø, Växjö) w dniach 26.10-25.11.2016 r., w Gdańsku jest dostępnych pięć terminów: 21, 22, 23, 24 i 25 listopad. Rejestracja jest zamykana zawsze tydzień przed datą danych konsultacji.

Rejestracja jest dostępna tutaj.


EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się na newsletter, masz możliwość zrobić to bezpośrednio z naszej strony internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać cotygodniową dawkę najważniejszych informacji o działalności EWT oraz inne informacje z regionu.